Новости

Все новости

Первый субботник 2015 года


Ребята и львята на новогоднем утреннике


Предновогодняя ярмарка «Кухни мира»


Календарний план ЗНО


Как стать везучим


Лекция «Введение в уголовное право и процесс США»


Thanksgiving day

Показать все новости

День Вчителя 2014  

2014 року Україна відзначає День Вчителя не помпезно. Трагічна доля Донбасу для більшості українців – душевна рана і тривога на багато років. То ж нинішнє свято, здебільшого, спонукає до роздумів. Про життя, школу, учительство. Спомини. Нинішнє. Майбутнє.

Впевнений: людина, у житті якої є Вчитель, що його цінують саме за знання, добро, мудрість, має у свідомості і душі найнадійніший орієнтир у вирі буття. Бо, якщо колишній учень подумки чи безпосередньо звертається до свого вчителя за порадою у скрутний момент, він навернеться саме до цих цінностей. Учитель не порадить діяти насильством, не підтримає нетерпимості і хамства. Утримає від подібного. І цього поменшає.

Як би не складалися відносини конкретної особи і школи, вона для нас – назавжди. Щасливі ті, у кого про школу залишилось тільки хороше. Бо це «мінус» ціла купа комплексів. Негативний образ школи – тягар свідомості і викривлене бачення світу. І це також назавжди. Хіба, якісь драматичні події змусять поміняти акценти. Але, поки живемо, завжди можемо спробувати знову визначити свої орієнтири. Де ми, з ким і чому. Як вчитель, знаю: більшість моїх колег саме з учнями. З тими, хто був, є, і буде. Бо Учитель є відповідальним за тих, кого приручив.

То знайдіть якийсь час, привітайте Вчителя Вашої Душі. Підтримайте ланцюгову реакцію уваги і добра.

Зі Святом, дорогі вчителі!


 [1-35]  [36-70]  [71-93]